U16
Magyar Bajnokság

2023. november 19. 11:45

Fehérvár Hockey Academy 19 - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 4-3 (1-1, 1-0, 2-2)

Tamás Nándor (vezetőedző) nyilatkozat:  Egy igazi ki-ki meccset játszottunk vasárnap. A harciasságra nem lehet panaszunk, mivel oda tették magukat a srácok. Talán a 2. harmad volt számunkra kicsit akadozóbb, de a 3. harmadra ismét jó mentalitásban mentünk ki a pályára és álltunk bele a mérkőzésbe. Ennek ellenére sok kockázatot vállaltunk olyan helyzetekben, ahol az egyszerű megoldásokra lenne szükség, ezt pedig az ellenfél megbüntette. Szomorkodni viszont felesleges, mert ez is a tanulási folyamat része és az elsődleges cél a játékosok és a csapat fejlődése.

U18
International League

2023. november 18. 18:15

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 1-4 (0-0, 1-2, 0-2)

2023. november 19. 13:00

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 3-4 b.u. (0-1, 1-1, 2-1, 0-0, 0-1)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: A szombati mérkőzésen kevés veszélyes helyzetet alakítottunk ki az ellenfél kapujára és a lövések száma is kevés volt. Elkerülhető kiállításokkal előnyhöz juttattuk a Vasas csapatát, ők pedig maximálisan éltek vele. A hétvégi mérkőzésekből nagyon hiányzott a győzni akarás, ami csak a vasárnapi utolsó harmadban jött meg, amikor felzárkóztunk egy gólra, ekkor mindenki elhitte van esély a győzelemre is.

U21

2023. november 18. 17:20

EV spusu Vienna Capitals - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 3-9 (1-1, 0-3, 2-5)

2023. november 19. 14:45

Okanagan Hockey Academy - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 5-4 h.u. (2-1, 2-3, 0-0, 1-0)

Vas János (vezetőedző) nyilatkozat: Összeségében büszke vagyok a srácokra az idegenbeli négy pont elhozásáért. Egyben sajnálom, hogy nem lett meg mind a hat. A Bécs elleni nagy arányú győzelmünk remekül tükrözi mi rejlik bennünk. Gólra törő játék jó védekezéssel párosult, amire nem volt válaszuk a bécsieknek. A második meccsen viszont nem volt meg az a tűz bennünk, mint egy nappal előtte, ezért hoztunk haza csak egy pontot az OHA ellen. Ezt kivideózzuk, kielemezzük kedden, így szerdára készen fogunk állni a DEAC elleni csatára, ahova várunk minden kedves Jegesmedve szurkolót a jégcsarnokba, hogy hozzásegítsenek minket a győzelemhez. Sokat jelent ez a játékosoknak, ha érzik a hazai pálya lüktető hangulatát!