Összefoglaló 2020. november 14., szombat

Kelen SC - DVTK 1-4 (0-2)

A Simple Női Liga 10. fordulójában Csepelen, a Kelen SC vendégeként lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata, és Biljana Bradić duplájával, valamint Hanna Barker és Chrysanthi Voila góljával magabiztosan győzött.

Sipmle Női Liga NB I., 10. forduló

Kelen SC - Diósgyőri VTK

Csepel, Városi Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Dobai János (Bereczki Bence, Juhász László)
Kelen SC: Horváth L. - Szanyi, Medeiros, Árvay, Haraszti, Balázs E., Tagyi, Herczik, Terhes, dr. Tatai, Ács. Vezetőedző: Könczey Zsolt.
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Voila, Oláh A., Sandu, Barker - Vachter, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Tatai helyett Terhes a 46., Szanyi helyett Markó a 66., Boros helyett Branyiczki a 81., Voila helyett Horváth L. a 84., Schildkraut helyett Ádám A. a 89. percben.
Gólszerző: Bradić (0-1) a 22., Barker (0-2) a 44., Bradić (0-3) az 51., Árvay (1-3) a 61., Voila (1-4) a 73. percben.

Edzői értékelés

Fórizs Sándor: Az első pillanattól látni lehetett, hogy a lányok élvezik a mérkőzést. Sok gólhelyzetet alakítottunk ki, amiből négyet értékesítettünk, megérdemelten nyertünk. A hajrában újoncot avattunk, gratulálok Ádám Annának és az egész csapatnak! Dolgozunk tovább.