Összefoglaló 2020. december 5., szombat

ETO FC Győr - DVTK 1-4 (0-2)

A Simple Női Liga 12. fordulójában az ETO FC Győr vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata. Ez volt az utolsó idei forduló a női élvonalban. Folytatás 2021. március 13-án.

Simple Női Liga 12. forduló

Győr, ETO Park, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Bognár Réka (Török Katalin, Nagy Barnabás)
ETO FC Győr: Borok - Feketevíziová, Fél P., Maráz, Tillinger, Sali, Horváth C., Plóner, Gaál R., Vida, Öreg. Vezetőedző: Tóth Alexandra
DVTK: Schildkraut - Bradić, Balázs Cs., Palama, Boros K. - Vachter, Oláh A., Nagy F., Barker - Voila, Branyiczki. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Branyiczki helyett Horváth L. a 35., Horváth C. helyett Nagy K. a 46., Nagy F. helyett Gergely V. a 65. percben.
Sárga lap: Palama a 72. percben.
Gólszerző: Voila (0-1) az 1., Bradić (0-2) a 16., Sali (1-2) a 63., Vachter (1-3) a 80., Vachter (1-4) a 90. percben.

Fórizs Sándor: - Mindenek előtt reméljük, hogy Branyiczki Maja nem sérült meg súlyosan és bízunk benne, hogy Nagy Fanni egy kisebb agyrázkódással megúszta a mérkőzést. A lányoknak gratulálok a győzelemhez. Minden kedves szurkolónknak és támogatónknak kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új esztendőt kívánunk!