Összefoglaló 2024. február 16., péntek

DVTK - Putnok FC 4-0 (3-0)

A DVTK labdarúgó csapata pénteken délben felkészülési mérkőzésen fogadta az NB III. Észak-Keleti csoportját vezető Putnok FC csapatatát. A jó iramú mérkőzésen a gólokat Doru Popadiuc, Jurek Gábor, Bright Edomwonyi és Francisco Feuillassier szerezték.

Diósgyőri VTK - Putnok FC 4-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Zárt kapuk mögött. Játékvezető: Nagy László (Forgács Máté, Gutyán Dániel)
DVTK I. félidő: Artem ODYNTSOV - BÉNYEI Ágoston, BOKROS Szilárd, DEMETER Milán, Bright EDOMWONYI, GERA Dániel, JUREK Gábor, Argyris KAMPETSIS, Vladislav KLIMOVICH, Marco LUND, Doru POPADIUC. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ
DVTK II. félidő: BÁNHEGYI Bogdán - Bozhidar CHORBADZHIYSKI, CSIRMAZ István, FARKAS Dániel, Francisco FEUILLASSIER, HOLDAMPF Gergő, PERNAMBUCO, Rudi POŽEG VANCAŠ, SZAMOSI Ádám, SZABÓ Levente, SZATMÁRI Csaba. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ
Putnok FC: PÁPAI Krisztián (MÉSZÁROS Dávid, 46.) - VÁRADI Ádám (JUHOS Dávid, 68.), TORDAI Balázs (VATTAY Márton, 46.; SIPOS Péter, 87.), KORBÉLY Kristóf (GULYÁS Márk, 85.), SZABÓ Kornél (FÜLEP Krisztián, 85.), MRVA Patrik, NEMES Milán, DOBROLOVZYKI Jenő (KOVÁCS Dávid, 46.), LŐRINCZ Attila (BOCHKOR Vasyl, 87.), PÓCSIK Botond (HORVÁTH Sándor, 78.), GALACS Erik (SZTANKÓ Dávid, 78.). Vezetőedző: SZALA Ákos

Sárga lap: -
Gólszerző: Doru POPADIUC (1-0) a 28., JUREK Gábor (2-0) a 35., Bright EDOMWONYI (3-0) a 43., Francisco FEUILLASSIER (4-0) a 77. percben.

28. perc: Doru Popadiuc dobta ki magasan a labdát a jobb oldalra. Gera az alapvonal előtt elérte, pontosan tett középre, a kapu elé jó ütemben érkező Popadiuc pedig két lépésről a hálóba továbbított. 1-0

35. perc: Popadiuc játszotta magát tisztára, majd 18 méterről tüzelt. A bal sarokra tartó félmagas lövést Pápai éppen Jurek elél ütötte, aki 10 méterről laposan a hálóba továbbított. 2-0

43. perc: Popadiuc baloldali szögletét a hosszú oldalon érkező Edomwonyi továbbította a putnoki hálóba. 3-0

77. perc: Csirmaz lapos lövése a bal kapufáról a mezőnybe pattant vissza, a kipattanót viszont Feuillassier egyből a hálóba továbbította. 4-0

Vladimir Radenković: - Nagyon fontos volt számunkra az első benyomás, hogy élőben is lássuk hogyan működnek együtt a játékosok az új stábbal.  Az edzések sok mindent elárulnak, de még csak egyszer találkoztunk a meccs előtt a csapattal. Kell egy kis idő ahhoz, hogy egymásra hangolódjunk. Sok pozitívumot láttam a mérkőzésen.